fbpx Skip to content

Co o nás říkají klienti

Naše reference

Dobrý den, chtěla bych na tomhle místě moc poděkovat Mgr. Marešové za pomoc a vyřešení celé mojí situace. Udělala jsem mnoho chyb, které mě dostaly do vysokých dluhů. Nezvládala jsem vydělávat peníze na placení domácnosti a splácení dluhů. Byla jsem na tom velmi špatně psychicky. Myslela jsem si, že moje situace nejde nikterak vyřešit. Mgr. Marešové vděčím za její vstřícnost, pomoc, lidské jednání a taky za psychickou oporu. Připravila a podala za mě návrh na povolení oddlužení k soudu. Vždy mi zvedla telefon a vše vstřícně a hlavně srozumitelně vysvětlila. Byla mi psychickou oporou, zpočátku jsem nevěřila, že by šla moje situace vyřešit a měla pravdu. Dnes žiju klidný život, splácím dluhy. Na odplatu budu doporučovat tuto společnost všem, co mají dluhy.
Petra Drvotová
Moc děkuji za vyřešení mých problémů. Oceňuji zejména rychlost, srozumitelnost a lidskost při řešení problémů s dluhy. Bylo mi nepříjemné o tom mluvit, proto jsem to ani dlouhou dobu neřešila. Mgr. Marešová je velmi lidská a empatická, vůbec jsem se při jednání s ní necítila špatně. Naopak mě velmi podpořila a situaci mi skutečně vyřešila. Zastavila narůstájící dluhy a dnes už nemusím mít strach z toho, že ke mně domů přijdou exekutoři. Jen lituji toho, že jsem to neřešila už dříve. Žije se mi krásně lehce s vědomím toho, že už nepřijdu o většinu příjmu a i tak nebudu mít nikdy vše zaplaceno.
Lucie Smejkalová
Dobrý den, sdílím svojí zkušenost. Je hodně zadlužených lidí všude, ale nikdo z nás to většinou nijak aktivně neřeší. Každý z nás, stejně jako já dřív, si myslíme, že ta naše situace je nejhorší a nejde vyřešit. Proto se tomu vyhýbáme. Opak je ale pravdou. Musím všechny, kdo má problémy s dluhy vyzvat a doporučit, aby se obrátili na nicnedluzim.cz. Mgr. Marešová je velmi obratná a poradí si s každou situací. Navíc sama říkala, že všichni dlužníci mají v základu situaci stejnou. Proto neváhejte a běžte to zkusit. Nemá smysl se tomu 10 let vyhýbat a ztrácet čas myšlenkama, že to nejde řešitm, když je vyřešeno rychle, exekuce zastaveny do 1 dne a nejdýl za 5 let jste úplně čistí i od splácení všech dluhů!
Martin Dubeš
Dobrý den, pokud máte problémy s dluhy a stydíte se za ně, běžte je řešit sem. Solidní firma, diskrétní jednání, navíc srozumitelné i pro neprávníka a nejlepší řešení. Navíc ta rychlost! Mám oporu v Mgr. Marešové, které i když po podání návrhu kdykoliv zavolám, zvedne mi to a poradí mi. Skutečně bude v celém průběhu soudního oddlužení za vámi. Nedám dopustit a budu všem doporučovat. Využití tohodle řešení mi změnilo život. Konečně mám klid.
Katarina Kopasz
Velmi doporučuji!! Děkuji za profesionální přístup, srozumitelné a lidské jednání, příjemné prostředí a hlavně skvělé řešení mojí bezvýchodné situace. Mám schválené oddlužení a jsem spokojen. Kdykoliv něco potřebuju vědět, mohu zavolat a vždy dostanu radu. Velké díky.
Josef Tomán
Manžel si vzal půjčky, o kterých jsem nevěděla. Když jsem ve schránce našla výzvu exekutora, chtěla jsem se s ním rozvést. Naštěstí jsem pak na internetu objevila nicnedluzim.cz, kde jsme si sjednali schůzku s Mgr. Marešovou. Ta nás uklidnila, že máme běžnou situaci a připravila nám s manželem spolčený návrh na povolení oddlužení. Dnes je vše v pořádku, splácíme dluhy společně s manželem a jsme v bezpečí. Chci všem manželským párům vzkázat, pokud máte dluhy, neváhejte se obrátit na nicnedluzim.cz, protože to lze řešit i u manželů jednoduše jedním jediným návrhem k soudu. Moc doporučuji.
Tereza Bobešová
Play Video